Gdzie wypożyczyć samochód w Krakowie?

Zaplanowaliście podróż do Krakowa? Gratulujemy wyboru miejsca, bo Kraków to przepiękne miasto, które charakteryzuje wiele zabytków, przepiękny Rynek oraz inne miejsca, o których można rozprawiać godzinami. Często zdarza się, że obawiamy się przyjechać na miejsce swoim samochodem z powodu długiej drogi do Krakowa, którą musimy przebyć, bądź też nie posiadamy własnego samochodu. Co zatem zrobić? Wypożyczyć samochód! Gdzie można skorzystać z takiej usługi? Sprawdź ofertę Spectrumcars i wybierz odpowiedni samochód dla Ciebie!

Dlaczego warto wypożyczyć auto będąc w Krakowie?

Wypożyczenie samochodu daje ogromną wygodę osobom, które chcą spędzić czas w Krakowie. Jeżeli jesteście parą, a jednak obawiacie się dojazdu z waszego miejsca zamieszkania do Krakowa, to zdecydowanie świetnym rozwiązaniem jest wypożyczenie pojazdu. Wydawać by się mogło, że jest to rozwiązanie, które jest drogie, szczególnie dla młodych osób, jednak jest to totalna bzdura – wynajem auta nie wiąże się z wielkim wydatkami, a przede wszystkim daje ogromne możliwości. Dużym plusem jest możliwość przemieszczania się z miejsca na miejsce, totalnie uniezależniając się od miejskiej komunikacji. Wypożyczając samochód możecie podróżować po całym Krakowie kiedy tylko chcecie i tak, jak wam się to podoba.
Wiele zabytków znajduje się w sercu miasta, czyli przy rynku, jednak są miejsca oddalone od centrum, jak sanktuarium w Łagiewnikach czy Cmentarz Rakowicki, na którym znajdziesz wiele grobów zasłużonych Polaków, takich jak Jan Matejko, Helena Modrzejewska czy Marek Grechuta. Warto zatem być niezależnym i przemieszczać się z miejsca na miejsce o każdej godzinie, a z wypożyczeniem auta będzie to o wiele łatwiejsze.
W przypadku gdy jesteście pewni decyzji o wypożyczeniu pojazdu, to dobrą opcją jest ustalenie sobie trasy waszych wojaży, by czas w Krakowie był maksymalnie wykorzystany. Oczywiście, o wiele lepiej jest przyjechać tutaj na kilka dni i mieć możliwość zobaczenia większej liczby miejsc w stolicy województwa małopolskiego, a co ważne, z każdym dniem koszt wynajmu pojazdu będzie coraz mniejszy, więc jeżeli macie w planach pobyt tygodniowy, czy nawet dłuższy, to wypożyczenie auta jest bardziej dogodne.

Z usług jakiej wypożyczalni warto skorzystać w Krakowie?

W całej Polsce jest wiele firm, które wypożyczają auta swoim klientom, jednak trzeba powiedzieć, że istnieje pewna grupa podmiotów wykorzystujących pewne kruczki, by obciążać klienta dodatkowymi kosztami, które nie zawsze są wysokie, jednak wpływa to na ocenę firmy. Zdecydowanie dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Spectrumcars.
Oferta tej firmy jest bardzo bogata, a co istotne, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Dużym plusem jest, że wybrany przez was samochód otrzymujecie od ręki i jest podstawiony wam praktycznie pod nos – Spectrumcars dociera w każdy zakątek kraju, co sprawia, że zaoszczędzasz na czasie i nie musisz się martwić tym czy znajdziesz pojazd, który ma się znaleźć pod wskazanym miejscem. Kolejną zaletą jest minimum formalności – dzięki specjalnemu oprogramowaniu online wypełnienie wniosku będzie trwać tylko kilka minut i tym samym unikniecie zbędnego i długiego podpisywania dokumentów.
Duże grono firm stara się prześwietlać klientów pod kątem obecności w bazie BIK/KRD/BIG, natomiast wypożyczalnia samochodów Kraków Spectrumcars nie stara się ingerować w waszą historię finansów i liczy się indywidualne podejście do klienta. Gdyby zdarzyła się jakaś stłuczka, która nie będzie wynikała z waszej winy, to nie obciążymy was żadnymi kosztami.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie – cennik

Korzystając z oferty wypożyczalni samochodów, Kraków będzie stał przed wami otworem, a przede wszystkim otrzymacie realną możliwość skorzystania z nowoczesnych pojazdów, nawet tych sportowych. Jeżeli zatem chcecie wprowadzić do swojej wycieczki do Krakowa odrobinę luksusu i szaleństwa, to możecie wybrać Aston Martina DB9 Volante Cabrio 6.0 V12 455KM czy Forda Mustanga GT 5.0 V8 450KM w bardzo dogodnych cenach. Wiele firm oferuje pojazdy zużyte i wyjeżdżone, natomiast w przypadku Spectrumcars są to pojazdy nowe i ich cennik jest naprawdę na dobrym poziomie. Firmie zaufały już tysiące klientów – dołącz do nich!