Naprawa laptopów

Kurs serwisanta laptopów i telefonów Dlaczego warto?

Nasz kurs serwisanta komputerowego sprawi, że w ciągu kilku dni zdobędziesz pożądane na rynku pracy umiejętności, które pozwolą Ci na zwiększenie swoich dochodów i rozpoczęcie działalności w najbardziej perspektywicznej w obecnych czasach branży. Dzięki szkoleniu nauczysz się diagnozować oraz rozwiązywać najczęściej występujące problemy techniczne, związane z funkcjonowaniem laptopów, smartfonów oraz komputerów stacjonarnych, a nawet dowiesz się krok po kroku, jak zaprogramować BIOS komputera! Kurs naprawy laptopów pozwoli Ci nie tylko podjąć pracę w charakterze serwisanta sprzętu informatycznego – dzięki niemu będziesz mógł także zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, które do tej pory zmuszony byłeś zostawiać w serwisie, korzystając z usług fachowców. Dzięki naszemu przeszkoleniu sam będziesz w stanie uporać się z większością najczęściej występujących w komputerach i smartfonach usterek – niewielkie koszty kursu zwrócą się zatem szybciej niż mogłoby Ci się wydawać, nawet jeżeli nie planujesz zmiany zawodu.

Kurs naprawy smartfonów – wszystko w ramach jednego szkolenia!

Rosnące potrzeby konsumenta i coraz większa rola, jaką urządzenia elektroniczne odgrywają w naszym życiu, przyczynia się do konieczności nabywania przez serwisantów coraz to nowych kompetencji, pozwalających im na kompleksowe, dostosowane do najbardziej aktualnych potrzeb klienta działanie. W związku z tym nasz kurs naprawy laptopów wzbogacony został o moduł, poświęcony serwisowaniu smartfonów! Kurs naprawy telefonów, będący integralną częścią szkolenia technologicznego od Serwis24, umożliwi Ci kompleksowe działanie jako serwisant sprzętu elektronicznego – nie będziesz ograniczony tylko do naprawy komputerów osobistych, ale będziesz także w stanie wymienić gniazdko MicroUSB w smartfonie, czy dokonać wymiany pękniętego ekranu!

Pełen profesjonalizm

W realizacji naszych kursów stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta. Prowadzimy je indywidualnie oraz w grupach dwuosobowych – dzięki temu przez cały czas trwania szkolenia możemy poświęcić Ci tyle uwagi, ile jest niezbędne dla najefektywniejszego przyswojenia przekazywanej wiedzy oraz rozwiania wszystkich wątpliwości, które będą się u Ciebie w trakcie szkolenia pojawiały. Naszym celem jest uczynić z Ciebie w trakcie tych kilku dni pełnoprawnego profesjonalistę – a żeby tego dokonać, musimy mieć pewność, że właściwie zrozumiałeś wszystkie poruszane w trakcie szkolenia tematy. Oprócz tego stawiamy na doskonalenie umiejętności praktycznych, czyli to, co w pracy serwisanta najważniejsze. Dajemy Ci podstawy, dzięki którym po ukończeniu szkolenia będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w praktyce – poprzez dalszą pracę z urządzeniami Twoich klientów. My wyposażamy Cię w narzędzia, dzięki którym zdobywanie nowej wiedzy oraz umiejętności będzie dla Ciebie czystą przyjemnością i przygotowujemy Cię na każdą sytuację, którą możesz napotkać w trakcie swojej przyszłej pracy zawodowej. Jako praktycy z wieloletnim stażem doskonale wiemy, czego możesz się spodziewać w pracy serwisanta oraz jak należy reagować na pojawiające się problematyczne sytuacje.

Rozwiązanie na każdą kieszeń!

Nasz kurs serwisanta komputerowego jest kompleksowym rozwiązaniem dla każdego, kto planuje rozpocząć nową ścieżkę kariery, niezależnie od aktualnej sytuacji materialnej. Jesteśmy placówką, posiadającą wpis w Krajowym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu nasze szkolenie może być w całości finansowane przez Twój Powiatowy Urząd Pracy. O finansowanie kursu może ubiegać się każdy, kto pozostaje zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna – otrzymuje tym samym pełnowartościowy kurs naprawy laptopów, wzbogacony o szeroki moduł naprawy smartfonów wraz z wyżywieniem, nie ponosząc żadnych kosztów! Aby dowiedzieć się więcej na temat takiej formy finansowania kursu, skontaktuj się z Twoim urzędem pracy oraz zasięgnij informacji na temat dostępności i trybu przydzielania bonów szkoleniowych.